Nemčići uspješni na krosu u Đurđevcu

U Đurđevcu je 4. travnja 2016. održano Županijsko natjecanje školskih sportskih društava za djevojčice i dječake u krosu. Učenici naše škole: Matej Igrić (8. a), Marko Gregurec (8. b), Denis Baronić (8. b) i Ivan Mikulić (7. a) osvojili su ekipno prvo mjesto i plasirali se na poluzavršno natjecanje Državnog prvenstva skupine Sjever.

Ono je održano u Slatini 14. travnja 2016. Dečki su i na tom natjecanju još jednom potvrdili odličnu formu i osvojili zlato ispred učenika iz Slatine, Murskog Središća i Novog Marofa.

Time su se plasirali na Državno prvenstvo koje će se održati u Poreču od 24. do 26. travnja 2016.

Učenici naše škole i ove su godine sudjelovali na krosu Sportskih novosti – prvenstvu osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske u trčanju u prirodi.

Bio je to 33. po redu kros SN, održan na jezeru Bundek u Zagrebu.

Iz naše škole sudjelovalo je trinaest trkača. Osvojili su ekipno 18. mjesto u konkurenciji 74 osnovne škole.

Prvih šest trkača u svakoj kategoriji osvojilo je medalje pa su tako za našu školu medalje osvojili: Denis Baronić – 4. mjesto (8. razred učenici) i Ivan Mikulić – 6. mjesto (7. razred učenici).

Na krosu Sportskih novosti još su trčali: Domagoj Tušek (8. b), Nika Presek (8. b), Ana Županić (8. b), Leopold Jurić (7. a), Filip Horvat (7. a), Vivien Tomas (6. b), Ivana Treščec (6. c), Nika Sačer (5. a), Laura Hasan (5. a), Katja Ljubić (5. a), Viktorija Kovač (5. a).

Svim učenicima čestitamo na trudu i postignutim rezultatima, a našim dečkima želimo puno sportskog uspjeha na Državnom prvenstvu!