Izabrani najbolji putopisci!
Dragi učenici i mentorice, dragi ravnatelji/ce s radošću Vas obavještavamo da su izabrani najljepši putopisi u 2017. godini.
Popis najboljih putopisa:
R.b. |
Naziv škole |
Naziv rada |
Ime i prezime učenika |
Ime i prezime mentora |
1. |
OŠ Frana Krste Frankopana Brod na Kupi |
Ožujak u pohodu kroz Gorski kotar |
Laura Gadanec, 8. |
Ana Derenčinović Shala |
2. |
OŠ „Milan Brozović“ Kastav |
Povratak u djetinjstvo |
Mihaela Pavlinić, 8. |
Barbara Babić |
3. |
OŠ Eugena Kvaternika Velika Gorica |
Na putu s putopiscem |
Ivan Fujs, 7. |
Melita Delić |
4. |
OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica |
Od Podravine do Dalmacije |
Hana Tetec, 8. |
Maja Petričević |
5. |
OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje |
Prkači, pocuknjenke i još nešto o Virju |
Erin Cikoš-Ivašković, 8. |
Danijela Sunara-Jozek |
6. |
OŠ „Sveti Matej“ Viškovo |
Ljepote moga zavičaja |
Antea Simčić, 8. |
Jasmina Mamula |
7. |
OŠ Gornji Mihaljevec |
Spomenica iz 1925. |
Nina Panić, 8. |
Lidija Novak Levatić |
8. |
OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica |
Put u Varaždin |
Irma Wolf, 8. |
Danijela Tenčić |
9. |
OŠ Brajda, Rijeka |
Prirodni biseri južnog Velebita |
Lucijan Mofardin, 7. |
Svijetlana Miljković |
10. |
OŠ Ivane Brlić Mažuranić Ogulin, PŠ Drežnica |
Od Ogulina do Moravica |
Ilija Maravić, 8. |
Ana Musulin |
Od srca čestitamo svim mladim putopiscima na uspjehu i s radošću Vas očekujemo u Koprivnici!
Osnovna škola „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica
Školska 5
48 000 Koprivnica
KLASA: 602-02/17-01/67
URBROJ: 2137-29-16-01/2
Koprivnica, 3. svibnja 2017.
Dragi učenici i mentorice, dragi ravnatelji/ce s radošću Vas obavještavamo da su izabrani najljepši putopisi u 2017. godini.
Stručno Povjerenstvo u sastavu Enerika Bijač, književnica, Branka Jakupec, učiteljica hrvatskoga jezika i Đurđa Majcen, prof. hrvatskoga jezika, izabralo je 10 najljepših putopisa učenika putopisaca.
Na svečanosti koja će se održati 5. svibnja 2017. godine u Koprivnici, dvorana „Domoljub“, proglasit će se 5 nagrađenih učenika i 5 pohvaljenih učenika.
Popis najboljih putopisa:
R.b. |
Naziv škole |
Naziv rada |
Ime i prezime učenika |
Ime i prezime mentora |
1. |
OŠ Frana Krste Frankopana Brod na Kupi |
Ožujak u pohodu kroz Gorski kotar |
Laura Gadanec, 8. |
Ana Derenčinović Shala |
2. |
OŠ „Milan Brozović“ Kastav |
Povratak u djetinjstvo |
Mihaela Pavlinić, 8. |
Barbara Babić |
3. |
OŠ Eugena Kvaternika Velika Gorica |
Na putu s putopiscem |
Ivan Fujs, 7. |
Melita Delić |
4. |
OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica |
Od Podravine do Dalmacije |
Hana Tetec, 8. |
Maja Petričević |
5. |
OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje |
Prkači, pocuknjenke i još nešto o Virju |
Erin Cikoš-Ivašković, 8. |
Danijela Sunara-Jozek |
6. |
OŠ „Sveti Matej“ Viškovo |
Ljepote moga zavičaja |
Antea Simčić, 8. |
Jasmina Mamula |
7. |
OŠ Gornji Mihaljevec |
Spomenica iz 1925. |
Nina Panić, 8. |
Lidija Novak Levatić |
8. |
OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica |
Put u Varaždin |
Irma Wolf, 8. |
Danijela Tenčić |
9. |
OŠ Brajda, Rijeka |
Prirodni biseri južnog Velebita |
Lucijan Mofardin, 7. |
Svijetlana Miljković |
10. |
OŠ Ivane Brlić Mažuranić Ogulin, PŠ Drežnica |
Od Ogulina do Moravica |
Ilija Maravić, 8. |
Ana Musulin |
Od srca čestitamo svim mladim putopiscima na uspjehu i s radošću Vas očekujemo u Koprivnici!
Ravnateljica Škole
Gordana Gazdić Buhanec, dipl. ing. biol.