Božićna čestitka 2022.

Tradicionalno u našoj školi održana je božićna priredba u kojoj su sudjelovali učenici naše škole svojim recitacijama, igrokazima i pjesmama. Božićnu čestitku svima prisutnima uputio je i ravnatelj škole Darko Sočev. Svi smo bili jako radosni zbog Isusovog rođenja, ali i kratkog odmora koji slijedi. Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u programu.

5

Zahvaljujemo i svima koji su sudjelovali u humanitarnoj akciji "Tisuću želja pod bor". Paketi će u suradnji sa Caritasom župe blaženog Alojzija Stepinca biti podijeljeni siromašnoj djeci,a dio će ići i djeci koja su u bolnici.

Neka danas moj grad bude odsjaj Betlehema, a srce svakog njegova stanovnika tople jaslice gdje ćeš se Ti roditi i zauvijek ostati Emanuel!

RADOSTAN BOŽIĆ I BLAGOSLOVLJENU NOVU GODINU ŽELE VAM NEMČIĆI!

                                                                                                                                 Vjeroučiteljice

2

1

3

4

 

6

10

8

9