Humanitarna akcija za napuštene životinje našega grada

Dugi niz godina u našoj školi pomažemo udrugama za napuštene životinje pa tako ni u ovom polugodištu nismo zaboravili na četverenožna bića koja obogaćuju naše ljudske živote - mačke i pse. Na području našega grada imamo dva azila za pse - Ottova kućica i Kira te sklonište za mačke - udrugu Šinterice dobra srca.

thumbnail IMG 3325

Učenicima, učiteljima i roditeljima naše škole postavili smo izazov i prikupili 422 komada hrane za napuštenje životinje azila. Veterinar Marko preuzeo je hranu za pse, a volonterka Matea hranu za mačke. Nadamo se da će životinje barem malo lakše prebroditi ovu zimu uz svu ljubav i hranu koju im šaljemo.

Datoteke za preuzimanje:      Hvala za životinje     Uključi se u izazov

ekipa iz projekta Vau & mijau

thumbnail IMG 3331

thumbnail IMG 3332

thumbnail IMG 3335

thumbnail IMG 3336

thumbnail IMG 3346

thumbnail IMG 3347