Gledanje utakmice u školi!

Učenici naše škole (OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica) gledali su nogometnu utakmicu Hrvatska – Maroko. Gledanje utakmice organizirao je ravnatelj naše škole Darko Sočev. Utakmica se gledala 23.11.2022.(srijeda) u 11:00 sati u školskoj dvorani (Dvorani Branimir).

3

Mogao je doći tko je htio s učiteljima. Gledatelji su glasno navijali za Hrvatsku, ali konačni rezultat je bio 0:0. Projektor je projicirao utakmicu na zid pa smo je svi mogli gledati. Ravnatelj je odredio da će djeca moći gledati utakmicu da vide kako će odigrati Hrvatska reprezentacija i da ih potakne da se što više bave sportom. Djeca su bila radosna jer su s prijateljima mogla gledati utakmicu, a bili su tužni zato što smo odigrali neriješeno.

Antonio Gavranović, Roko Međimorec i Borna Vizjak, 4.c

Učenici Osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“ u sportskom duhu navijali su za Hrvatsku. Uz uzbuđenje i nestrpljivost čekali su pobjedu. Bili su u crveno-bijelim dresovima Hrvatske. Sa šalovima oko vrata pjevali su navijačke pjesme.

Ilaria Preradović, 5.c

2

5

1

4