PROJEKTI

U našoj školi održan UNICEF-ov edukacijski seminar Škole za Afiku

 Dana 31. listopada 2012. u našoj se školi održao seminar za koordinatore UNICEF-ovog projekta Škole za Afriku. Cilj seminara bio je upoznati i detaljnije informirati koordinatore o ovoj hvalevrijednoj humanitarnoj inicijativi, rezultatima i iskustvima iz proteklih godina te predstaviti projektne materijale.

Kroz vrlo zanimljivu, poučnu i dirljivu prezentaciju gđa Sanja Šušnjara iz UNICEF-ova ureda za Hrvatsku predstavila je koordinatorima povijest i cilj samoga UNICEF-a kao i projekta Škole za Afriku. Već petu godinu 300-tinjak hrvatskih škola i vrtića, kroz razne aktivnosti skupljanja sredstava, pomaže onima kojima je to najpotrebnije – djeci iz Afrike. Ponosni smo što je i naša škola dio ovog velikog i prekrasnog projekta.

                                                          

                                                                                         Mihaela Antić